Trójmiasto - Wejherowo - Lębork

660 920 940 obsługa firm

517 920 940 serwis komputerowy

o firmie

Od lipca 2014 r. zapraszamy do punku serwisowego znajdujący się na ul. Sucharskiego 21 w w Wejherowie szczegółowe informacje z zakładce punkt serwisowy.

Firma Bull Serwis powstała w 2003 r. Od początku swojej działalności firma zajmuje się dostawą , montażem i serwisem sprzętu komputerowego z wykonaniem instalacji teleinformatycznych.
Dzięki solidności wykonywania usług firma Bull Serwis zdobyła zaufanie klientów oraz wiodących producentów i dostawców sprzętu komputerowego. Firma
zatrudnia doświadczonych pracowników posiadających wysokie kwalifikacje w branży teleinformatycznej. Bull Serwis oferuje nowoczesny sprzęt telekomunikacyjny, komputerowy oraz usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Firma Bull Serwis oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne dostosowane do potrzeb klienta, zapewnia szybki i solidny serwis, służy pomocą i fachowym doradztwem w rozwiązywaniu problemów w systemach teleinformatycznych w firmach i domu.
Pragnąc zapewnić kompleksową obsługę naszym Klientom oferujemy również rozwiązania mobilne jednego z największych operatorów w Polsce. Jesteśmy Autoryzowanym Punktem Sprzedaży sieci T-Mobile, współpracujemy z Polską Telefonią Cyfrową S.A od 2005 roku.

www.bullserwis.com

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ